Stužková

ROMANTICKÉ PRIESTORY PRE VÁŠ VEĽKÝ DEŇ

SVADBA S NÁDYCHOM NOBLESY A ELEGANCIE

Svadba v živote mladých ľudí, ktorí sa rozhodli spečatiť svoju lásku vstupom do manželstva je veľkým a dôležitým krokom. Svoj vysnívaný deň plánujú dlhé mesiace dúfajúc v dokonalý zážitok, ktorý si plnými dúškami vychutnajú nielen mladomanželia, ale aj svadobní hostia. DoubleTree by Hilton Bratislava už vyše desať rokov plní aj tie najtajnejšie svadobné sny. Garantuje dokonalú súhru profesionálnych služieb, dlhoročných skúseností a luxusných priestorov svadobných sál v samotnom srdci historického centra Bratislavy. Radi zodpovieme všetky Vaše otázky a bude pre nás veľkým potešením, ak sa budeme môcť podieľať na realizovaní snov a predstáv o Vašom svadobnom dni, ktorý bude jedinečný a nezabudnuteľný pre Vás aj Vašich svadobných hostí.

rozloha 400 – 670 m2

max. 320 osôb

rozloha 400 – 670 m2

max. 320 osôb

MIESTO PRE VŠETKÝCH, KTORÝCH MÁTE RADI

SVADBA S NÁDYCHOM NOBLESY A ELEGANCIE

Sála Waldorf

Kapacita do 200 osôb

Sála Hilton Ballroom

Kapacita do 650 osôb

PRIPRAVÍME NA MIERU

Uľahčite si prípravy a využite svadobné balíky v DoubleTree by Hilton Bratislava. Zaistite si lukratívny priestor, exkluzívnu gastronómiu a profesionálne služby a dostanete od nás aj svadobný apartmán či darčekový poukaz na slávnostnú večeru k prvému výročiu sobáša. Naše cukrárky vám upečú výborné zákusky aj svadobnú tortu podľa vášho želania.

HOTELOVÁ CUKRÁREŇ

KOLÁČIKY BEZ STAROSTÍ

U nás si nemusíte robiť starosti s hľadaním chutných zákuskov, torty či špeciálnych koláčikov na cakebar.Na základe dlhoročných skúsenosti vám poradíme s výberom a množstvom koláčikov či s veľkosťou a vzhľadom svadobnej torty. Súčasťou každého balíka sú zákusky a torta, ktoré vám pripravíme v našej hotelovej cukrárni.Všetko iba z kvalitných ingrediencií, poctivo pripravované našimi šikovnými cukrárkami.