Terasa

OÁZA ODDYCHU PRE UBYTOVANÝCH HOSTÍ

DOPRAJTE SI ČAS NA RELAX V NAŠOM WELLNESS CENTRE

Nechajte sa unášať  pocitom znovuzrodenia v našom wellness centre, započúvajte sa do tónov relaxačnej hudby, vnímajte príjemnú intímnu atmosféru svetla sviec. Zažite chvíle pohody vo vírivke, načerpajte energiu vo fínskej saune, nechajte na seba pôsobiť exotickú aromaterapiu.

BEZPLATNE
Po – Ne: od 10:00 – 22:00 hod.
BEZPLATNE
Po – Ne: od 10:00 – 22:00 hod.

MIESTO PRE VŠETKÝCH, KTORÝCH MÁTE RADI

SVADBA S NÁDYCHOM NOBLESY A ELEGANCIE

Sála Waldorf

Kapacita do 200 osôb

Sála Hilton Ballroom

Kapacita do 650 osôb

PRIPRAVÍME NA MIERU

Uľahčite si prípravy a využite svadobné balíky v DoubleTree by Hilton Bratislava. Zaistite si lukratívny priestor, exkluzívnu gastronómiu a profesionálne služby a dostanete od nás aj svadobný apartmán či darčekový poukaz na slávnostnú večeru k prvému výročiu sobáša. Naše cukrárky vám upečú výborné zákusky aj svadobnú tortu podľa vášho želania.

HOTELOVÁ CUKRÁREŇ

KOLÁČIKY BEZ STAROSTÍ

U nás si nemusíte robiť starosti s hľadaním chutných zákuskov, torty či špeciálnych koláčikov na cakebar.Na základe dlhoročných skúsenosti vám poradíme s výberom a množstvom koláčikov či s veľkosťou a vzhľadom svadobnej torty. Súčasťou každého balíka sú zákusky a torta, ktoré vám pripravíme v našej hotelovej cukrárni.Všetko iba z kvalitných ingrediencií, poctivo pripravované našimi šikovnými cukrárkami.